ООО , Торнадо

продажа рабочей одежды и обуви и средств индивидуальной защиты

Область поиска:
ООО , Торнадо
Киев, ул. Семьи Шелкоплясов, 4-6
Фото  1 Пояс ПБ-4 з стропом з металевого каната 674032

Пояс ПБ-4 з стропом з металевого каната

467.28 грн
Купить
Код 1360
Поставщик ООО , Торнадо
Оценка

Описание

Пояс ПБ-4 строп з металевого канату є індивідуальним захисним засобом, яке в комплекті з іншим запобіжним спорядженням застосовується для забезпечення безпеки при виконанні будівельних, монтажних, ремонтних, аварійно-рятувальних роботах на висоті або в колодязях, підземних і наземних резервуарах і комунікаціях (висотно- верхолазних роботах - ВВР), де існує ризик падіння виконуючих ці роботи робітників.
Пояс виготовлений згідно кліматичного виконання У, категорія 1 по ГОСТ 15150 при обмеженні нижньої межі температури до -40 ° С.
Використання пояса забезпечує можливість вибрати зручну позицію (фіксацію робочого положення і звільнення рук) з підтримкою закріпленим стропом при виконанні різного роду вогневих робіт і робіт на елементах конструкцій, де існує загроза пошкодження стропа на гострих краях.
Пояс відповідає вимогам ГОСТ 12.4.089-86, ТУ У 17.4-21582561-002-2004, "Інструкції з охорони праці при виконанні робіт на висоті з використанням спеціальних страхувальних засобів".
Технічні характеристики.
Загальний вигляд пояса показано на малюнку.
1 - стрічка,
2 - пояс,
3 - бічні елементи закріплення;
4 - пряжка (застібка),
5 - рамка,
6 - кільця для підвішування інструменту і приладдя;
7 - хомутик,
8 - сталевий канат;
9 - карабін.
Пояс виготовлений з поліамідної стрічки (1) шириною 50мм. Металева регулююча пряжка (4) служить для прикріплення пояса до фігури користувача. Бічні елементи закріплення (3), у вигляді міцних ледь вигнутих назовні пряжок, забезпечують можливість виконання робіт з підтримкою стропом. На поясі закріплена бірка, на якій нанесено дату виготовлення (місяць, рік) пояса а також його індивідуальний номер.
Широкий ремінь (2) на поясі завдяки ергономічній формі рівномірно розподіляє тиск в межах поперекового відділу хребта і сприяє комфортним умовам роботи. Розташовані на зворотному боці ременя металеві кільця (6), служать для підвішування інструменту і допоміжного спорядження.
Пояс комплектується стропом з сталевого каната. (8) із закріпленим на його вільному кінці карабіном (9), безпосередньо (або за допомогою з'єднувального елемента) службовця для фіксації робочого положення виконавця ВВР.
Строп виготовлений з сталевого каната. Вага пояса без стропа становить 0,15-0,18кг. Кожен пояс комплектується "Реєстраційним формуляром".
УВАГА! Забороняється вносити зміни або поправки в конструкцію пояса і проводити його ремонт. Всі зміни, що стосуються конструкції пояса, повинні бути узгоджені і виконані виробником.
Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложения