ООО , Торнадо

продажа рабочей одежды и обуви и средств индивидуальной защиты

Область поиска:
ООО , Торнадо
Киев, ул. Семьи Шелкоплясов, 4-6
Фото  1 Напівкомбінезон «ЛЮКСОР» 1156322

Напівкомбінезон «ЛЮКСОР»

323.34 грн
Купить
Код 1637
Поставщик ООО , Торнадо
Оценка

Описание

Напівкомбінезон літній «Люксор»

Технічний опис моделі

Напівкомбінезон прямого силуету, відрізний по лінії талії та з застібкою «бантова склада» на петлі - гудзики.

На передніх половинках настрочені фігурні накладні кишені зі скошеними кутами, що входять в бокові шви і шов приточування нагрудника. На грудній частині напівкомбінезона настрочено накладну кишеню із застібкою «блискавка». На обтачку наспинника настрочено фірмову етикетку «Торнадо» синя. При настрочуванні нагрудної кишені напівкомбінезона вставляється чорна фірмова етикетка «Торнадо».

На задніх половинках настрочено дві накладні кишені та на правій задній половині - кишеня для інструментів, одна сторона якого входить в бічний шов напівкомбінезона.

Накладні кишені передніх і задніх половинок, накладна кишеня нагрудника прострочено подвійним обробним рядком на 0,2 і 0,7 см. В низ накладних бічних кишень передніх половинок вставляється кант червоного кольору.

По лінії талії спинка на кулісці і регулюється еластичною стрічкою. Застібається напівкомбінезон на петлі - гудзики з лівої сторони. По довжині регулюється бретелями з еластичною стрічкою і фастексами.

Оздоблювальні рядки на 0,2 см на напівкомбінезоні прострочені по: крокових швах передніх половинок, застібкам, бретелям, лінії талії. Оздоблювальні строчки на 0,5-0,7 см на напівкомбінезоні прострочені по проймах і верху нагрудника і наспинника.

У місцях підвищеного навантаження (входи в накладні кишені) зроблені зиґзаґоподібні закріпки, нитками червоного кольору.

Розмірна етикетка в напівкомбінезоні вшивається в середній шов задніх половинок брюк не менше ніж на 5,0 см нижче від шва приточування наспинника.

Символ по догляду за виробом в напівкомбінезоні вшивається в середній шов задніх половинок, але не менше 5,0 см від шва приточування наспинника (біля розмірної етикетки).

Матеріал: «Грета» (арт.2701); пл.220 г/м.кв.; склад: 47% п/е 53% х/б.
Розмір: 88-132
Зріст: 170-176, 182-188
Колір: сірий, оздоблювальна - червона
Примітка: виробництво ТОВ "Торнадо", Україна. ГОСТ 27575-87
Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложения