ООО , Торнадо

продажа рабочей одежды и обуви и средств индивидуальной защиты

Область поиска:
ООО , Торнадо
Киев, ул. Семьи Шелкоплясов, 4-6
Фото  1 Куртка «КОМБАТ» камуфльована «MultiCAM» 674115

Куртка «КОМБАТ» камуфльована «MultiCAM»

798 грн
Купить
Код 1468
Поставщик ООО , Торнадо
Оценка

Описание

Куртка камуфльована «КОМБАТ»
Спеціально розроблена модель спецодягу, з усіма конструктивними елементами. У виробі використовується тканина Дюспо бондінг (Dewspo bonding) - щільна двошарова тканина, отримана за особливою сучасною технологією шляхом з'єднання верхньої тканини - Дюспо, з дублюючим матеріалом - флісом. В результаті чого, маємо тонку пальтову тканину з усіма перевагами тканин для курток - щільний, але не важкий матеріал з хорошими водовідштовхувальними і теплозахисними властивостями. При цьому зберігається індивідуальна особливість зовнішнього вигляду верхніх тканин. Такий матеріал застосовується для пошиття одягу осінньо-весняного сезону і зимових утеплених виробів. Все це дозволяє збільшити комфортність при носінні, підвищити зносостійкість матеріалів, знизити енерговитрати людського тіла.
Куртка прямого силуету з центральною застібкою на блискавці, цільно-крійною планкою на текстильній застібці. На планці пата для кріплення погона, застібається на гудзик.
Полички з швом по лінії талії. На поличках верхні нагрудні накладні кишені з клапанами. Кишені подвійні, за формою об'ємні. Клапани фігурні з потайною застібкою на гудзик. Паралельно борту додаткові кишені в «рамку» на блискавках. На поличках нижні бічні накладні кишені з клапанами. Кишені подвійні, за формою об'ємні. Клапани фігурні з потайною застібкою на гудзик. Паралельно бічних кишень додаткові кишені в «рамку» з мішковиною з флісу.
Спинка зі швом по лінії талії.
Рукава двошовні. У верхній частині рукава під кутом розміщені об'ємні кишені з клапанами на текстильній застібці. На кишеню нашита текстильна застібка для кріплення ідентифікаторів. З внутрішньої сторони рукавів нашиті ліктьові підсилювальні накладки. Ширина рукавів внизу регулюється хлястиками на текстильній застібці.
Комір-стійка з суцільно-крійним глибоким капюшоном. Лицьовий виріз капюшона регулюється за допомогою шнура і фіксаторів. У капюшон вшитий дріт, це додатковий захист від негоди.
Ширина куртки по лінії талії і по низу регулюється за допомогою шнура.
Усередині куртки верхня частина полички і спинки до лінії талії на підкладці «сітка».
Особливість: куртка розроблена з внутрішніми блискавками (для різних видів застібання); для пошиття куртки застосовуються армовані нитки; всі гудзики пришиті репсовою стрічкою.
Матеріал:
- тканина Dewspo bonding, поверхнева щільність 180г/м.кв; 100% - п/е.
- фліс пл.220г/м.кв; 100% - п/е.
- підкладка сітка пл.86г/м.кв; 100% - п/е.
Діапазон розмірів: з 88-92 по 120-124, 128-132*
Зріст: з 170-176 по 182-188
Колір: камуфльований «MultiCAM»
Примітка: Виробництво Україна.
Примітка: * – нестандартна група розмірів, наявність уточнюйте в консультантів по телефону.
Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Комментариев ещё нет. Оставить комментарий

Смотрите также

Другие предложения